Vi som jobbar för att lösa dina kompetensbehov

På Fasticon arbetar alltifrån personalvetare och ekonomer till pedagoger och beteendevetare. Tillsammans arbetar vi för att stärka samhällsbyggnadssektorn. Kontakta någon av oss så berättar vi mer!

Ledning

Henrik Olsson

Henrik Olsson

VD & Koncernchef

henrik.olsson@fasticon.se 070-776 80 02
Anne Eklöf

Anne Eklöf

Affärsområdeschef bemanning

anne.eklof@fasticon.se 072-303 60 45
Sara Backlund (föräldraledig)

Sara Backlund (föräldraledig)

Affärsområdeschef bemanning

sara.backlund@fasticon.se 073-415 43 14
Frida Palmgren

Frida Palmgren

Affärsområdeschef utbildning

frida.palmgren@fasticon.se 076-540 07 61
Jessica Bergmark

Jessica Bergmark

Chef utveckling och digitalisering

jessica.bergmark@fasticon.se 076-540 07 28
Jan Gösbeck

Jan Gösbeck

Marknads- och försäljningschef

jan.gosbeck@fasticon.se 072-389 99 77
Olivia Embrey

Olivia Embrey

Ekonomichef bemanning & rekrytering

olivia.embrey@fasticon.se 073-415 43 23
Patrik Ahl

Patrik Ahl

Ekonomichef utbildning

patrik.ahl@fasticon.se 072-389 99 79

Bemanning

Anne Eklöf

Anne Eklöf

Affärsområdeschef bemanning

anne.eklof@fasticon.se 072-303 60 45
Sara Backlund (föräldraledig)

Sara Backlund (föräldraledig)

Affärsområdeschef bemanning

sara.backlund@fasticon.se 073-415 43 14

Rekrytering

Malin Clavering

Malin Clavering

Gruppchef Rekrytering

malin.clavering@fasticon.se 070-822 14 17
Annie Knipplén

Annie Knipplén

Rekryteringskonsult

annie.knipplen@fasticon.se 073-398 87 51
Caroline Lyngen

Caroline Lyngen

Rekryteringskonsult

caroline.lyngen@fasticon.se 072-451 67 84
Imran Waheed

Imran Waheed

Rekryteringskonsult

imran.waheed@fasticon.se 073-559 50 86
Mia Olsson

Mia Olsson

Rekryteringskonsult

mia.olsson@fasticon.se 073-415 43 13
Dajana Mladenovic

Dajana Mladenovic

Rekryteringskonsult

dajana.mladenovic@fasticon.se 08-559 21 616
Jimmy Rossi

Jimmy Rossi

Rekryteringskonsult

jimmy.rossi@fasticon.se 072-001 12 04
Karina Andersson

Karina Andersson

Rekryteringskonsult

karina.andersson@fasticon.se 073-023 22 18
Richard Svarre

Richard Svarre

Rekryteringskonsult

richard.svarre@fasticon.se 073-937 41 50

Utbildning

Frida Palmgren

Frida Palmgren

VD STF Ingenjörsutbildning & BFAB

frida.palmgren@bfab.se 076-540 07 61
Alice Körnung

Alice Körnung

Utbildningskoordinator Bygg & Fastighet

alice.kornung@bfab.se 073-151 92 66
Gunilla Ahrnfeldt

Gunilla Ahrnfeldt

Utbildningsansvarig Bygg

gunilla.ahrnfeldt@bfab.se 070-636 96 96
Karin  Stening

Karin Stening

Utbildningsansvarig Bygg & Fastighet

karin.stening@bfab.se 076-540 07 22
Lillemor  Runesson

Lillemor Runesson

Utbildningsansvarig Fastighet

lillemor.runesson@bfab.se 073-600 92 03
Andreas  Carlsson

Andreas Carlsson

Utbildningsansvarig El & Industri

andreas.carlsson@stf.se 076-540 07 78
Marie-Louise Wesslén

Marie-Louise Wesslén

Utbildningsansvarig El & Energi

marie-louise.wesslen@stf.se 070-631 02 03
Sven Rosén

Sven Rosén

Projekt- och kursledare AMS

sven.rosen@stf.se 072-714 79 20
Örjan Andersson

Örjan Andersson

Utbildningskoordinator El & Energi

orjan.andersson@stf.se 076-540 07 26

Sälj och marknad

Jan Gösbeck

Jan Gösbeck

Marknads- och försäljningschef

jan.gosbeck@fasticon.se 072-389 99 77
Jacqueline Lagercrantz

Jacqueline Lagercrantz

Kundansvarig

jacqueline.lagercrantz@fasticon.se 072-389 99 78
Elisabeth Vestermark

Elisabeth Vestermark

Säljkoordinator

elisabeth.vestermark@fasticon.se 072-177 30 40
Helena Folkelid

Helena Folkelid

Digital marknadsförare

helena.folkelid@fasticon.se 070-826 77 84

Ekonomi

Olivia Embrey

Olivia Embrey

Ekonomichef bemanning & rekrytering

olivia.embrey@fasticon.se 073-415 43 23
Patrik Ahl

Patrik Ahl

Ekonomichef utbildning

patrik.ahl@fasticon.se 072-389 99 79

Vill du bli en av oss?

Vi är ett bolag i tillväxt och håller alltid utkik efter nya kollegor som vill driva utvecklingen framåt tillsammans med oss.

Att jobba på Fasticon Lediga jobb